Októberi rózsafüzér

A Rózsafüzér Társulat tagjai vállalják, hogy:
1. egy hónapon keresztül, minden héten elimádkozzák azt a tized rózsafüzért, amit az adott hónapra kaptak (Miatyánk, 10 Üdvöz légy – benne a titokkal –, Dicsőség, Ó Jézusom)
2. vasárnaponként, 8:30-tól beosztás szerint imádkozzák a dicsőséges rózsafüzért (advent-karácsonyi időben az örvendetest; nagyböjtben a fájdalmast)

A Rózsafüzér Társulatban vállaltaktól függetlenül október, a Szentolvasó hónapja, ezért az eddigi szokások megtartásával mindazokon a napokon, amikor egyébként is van szertartás (th. szerda, csütörtök, péntek, szombat) 17:30-tól imádkozzuk az októberi ájtatosságot, ami az adott napra jelölt olvasó: szerda – dicsőséges, csütörtök – világosság, péntek – fájdalmas, szombat – örvendetes.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.