Szentmisék és szertartások rendje novemberben (2018)

Szentmisék és szertartások rendje novemberben (2018)

1. csütörtök 9:00 Mindenszentek FÜ; 15:00 megemlékező szertartás a temetői keresztnél; sírkövek megáldása
2. péntek 7:15 Halottak napja reggeli dicséret + szentmise; 18:00 esti dicséret + szentmise
3. szombat 18:00 Évközi 31. vasárnap – pro populo
4. vasárnap 9:00 Évközi 31. vasárnap – egy család † tagjai
5. hétfő 7:15 Szent Imre herceg Ü – reggeli dicséret + szentmise
6. kedd 7:15 – reggei dicséret + szentmise
7. szerda 18:00 esti dicséret + szentmise – Jószándékra; 18:45 csendes szentségimádás
8. csütörtök 18:00 szentmségimádás
9. péntek 7:15 A lateráni bazilika felszentelése Ü reggeli dicséret + szentmise
10. szombat 18:00 Évközi 32. vasárnap – pro populo
11. vasárnap 9:00 Évközi 32. vasárnap – Mundi Márton és neje; a Sándor család † tagjai
12. hétfő 7:15 Szent Jozafát püspök és vértanú E – reggeli dicséret + szentmise
13. kedd 7:15 Magyar szentek és boldogok e – reggeli dicséret + szentmise
14. szerda 18:00 esti dicséret + szentmise; 18:45 csendes szentségimádás
15. csütörtök 18:00 Nagy Szent Albert püspök és egyháztanító e – szentségimádás
16. péntek 7:15 Skóciai Szent Margit e – reggeli dicséret + szentmise
17. szombat 18:00 Évközi 33. vasárnap – pro populo
18. vasárnap 9:00 Évközi 33. vasárnap – † édesanya; † Farkas Jánosné és a család minden elhunytja; 10:00 megemlékező ünnepség a Szent Erzsébet szobornál
19. hétfő 7:15 Árpád-házi Szent Erzsébet Ü reggeli dicséret + szentmise; 18:00 ima a 12. út menti Szent Erszébet kápolnánál (Dózsa György út, Dőri kastély)
20. kedd 7:15 reggeli dicséret + szentmise
21. szerda 18:00 A Boldogságos Szűzanya bemutatása a templomban E – esti dicséret + szentmise; 18:45 csendes szentségimádás
22. csütörtök 18:00 Szent Cecília szűz és vértanú E – szentségimádás
23. péntek 7:15 Szent I. Kelemn pápa és vértanú e – reggeli dicséret + szentmise
24. szombat 17:00 Szentségimádás; 18:00 Krisztus, a mindenség királya FÜ szentmise – Mundi András, neje Gabula Anna, a Kocsis éa s Nagy család † tagjai
25. vasárnap 9:00 Krisztus, a mindenség királya FÜ – † Pál
26. hétfő 7:15 reggeli dicséret + szentmise
27. kedd 7:15 reggeli dicséret + szentmise
28. szerda 18:00 esti dicsret + szentmise; 18:45 csendes szentségimádás
29. csütörtök 18:00 szentségimádás
30. péntek 7:15 Szent András apostol Ü reggeli dicséret + szentmise


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..