Hirdetéseink 2021. január 31. Évközi 4. vasárnap

–         Kedden Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Szentmise este 18.00-kor A szentmise elején gyertyaszentelés, utána Balázs áldás. A szentmise után egyháztanács gyűlés.

–         Pénteken egész napos szentségimádás, 15.30-tól elsőáldozásra készülőknek oktatása, 18.00-tól szentmise.

–         Jövő vasárnap a szentmise elején gyertyaszentelés, a mise végén Balázs áldás.

–         Akik ebben az évben szeretnének házasodni azok számár jegyes oktatás kezdődik jövő vasárnap (febr.7.) 16.00-tól Nagymaroson a plébánián.

–          Házasság hete keretében Febr.10. szerda 18.00: Pécsi Rita: férfi női szerepekről tart előadást a nagymarosi templomban. Febr.14. vasárnap Zebegényben a 11.00 szentmisében: Házassági eskü megújítása, jubiláns házasok megáldása, (szeretettel várjuk a házaspárokat!!).

-Templom takarításhoz szeretettel kérünk segítőket!