VACSORA FEHÉRBEN

Vacsora fehérben – ismét!

Kedves Testvérek!

Idén immáron második alkalommal, ismét megrendezésre kerül ez a nagyszerű közösségteremtő vacsora.

Mindenkit szeretettel várunk augusztus 7.-én, szombaton este 19 órára a templom előtti térre. A sörpadokról asztalokról mi gondoskodunk. A terítőről, vacsoráról, italról, igény esetén saját kényelmesebb.l székről, egy szál gyertyáról mindenki maga gondoskodjék.

Hívjuk el barátainkat, szomszédainkat, ismerkedjünk, barátkozzunk, beszélgessünk, töltsünk együtt egy szép estét.

A részvétel feltétele nem változik: FEHÉR RUHÁBAN JÖJJÜNK!

Részletek a kihelyezett plakátokon.

Szeretettel, Tibor atya

Vacsora fehérben

Vacsora fehérben – ismét!

Kedves Testvérek!

A részvétel feltétele nem változik: FEHÉR RUHÁBAN JÖJJÜNK!

Részletek a kihelyezett plakátokon.

Szeretettel, Tibor atya

Comments are closed.