Idegenvezetés a templomban

Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik a nyári időszakban vállalkoznának, hogy megmutatják templomunkat az ideérkezőknek. Egy – egy szombat, vagy vasárnap délelőtt, délután volna vállalható. Jelentkezés Kósa Mónikánál (06 20 410 3815)

Csoportok számára ettől eltérő időpontban is lehetséges a templom bemutatása, amihez  előzetes bejelentkezésüket kérjük Kósa Mónikánál a 06 20 410 3815 telefonszámon.

Idegenvezetés a templomban

Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik a nyári időszakban vállalkoznának, hogy megmutatják templomunkat az ideérkezőknek. Egy – egy szombat délelőtt/délután, vagy vasárnap délután volna vállalható. Jelentkezés Kósa Mónikánál (06 20 410 3815)