A I-III osztályos, elsőáldozásra készülő gyermekek szüleinek (2018/2019)

A I-III osztályos, elsőáldozásra készülő gyermekek szüleinek (2018/2019)

Havonta egyszer a szülők számára kateketikai felkészítést tartunk, amelynek során támogatást szeretnénk nyújtani a családi, hitvalló és közösségi élet szempontjaihoz.
Kérem, hogy ezen alkalmakon legalább az egyik szülő és lehetőleg az egyik nagyszülő jelenjen meg.
Felkészítési alkalmak a 2018/2019-es tanévben: szeptember 24, október 22, november 26, február 25, március 25, április 22, május 27. A szülői értekezletek és hittani felkészítések helyszíne a Templom. Kezdés 19:00 órakor.
Az elsőáldozásra jelentkező gyermekek is kiveszik részüket a közösség életéből. Ez elsősorban a gyermekszkólában való részvétel (Gyarmati Nóra vezetésével), vagy a ministrálásban való aktív szolgálatban mutatkozik meg.
Az általános iskola 2. osztályától a ministrálásban vagy a szkólában való részvétel kötelező.