Havas Boldogasszony búcsú és Kapás László atya hálaadó szentmiséje

Havas Boldogasszony búcsú és Kapás László atya hálaadó szentmiséje

Kapás László atya áldása

2015. július 12-én, harmincöt évnyi hűséges papi szolgálatát követően, egyházközségünk plébánosa, Kapás László atya átadta szolgálatát utódának, Sztankó Attila atyának. Augusztus 2-án, a 9:00 órakor kezdődő szentmisén László atya beszámolt a több, mint három évtizedes munkásságáról. Egyházközségünk tagjai, a község polgármestere, valamint a cserkészek köszöntőjét követően az atya ünnepélyes áldásban részesítette a templomban összegyűlt híveket és imádságairól biutosította a zebegényieket.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..