Közösségünk hirdetései 2019. április 14 – én

Köszönjük mindenki munkáját, aki templomunk nagytakarításában részt vett

–        Nagypéntek a héten szigorú böjti nap. 14 éves kortól nem eszünk húst, 18 és 60 év között 3x eszünk és 1x lakunk jól.

–        A nagyszombati lampionra és gyertyára 200 Ft adományt szeretnénk majd kérni.

–        A szent három napban próbáljunk a liturgiák kezdete előtt 10 perccel megérkezni, hogy jól átélve, a liturgia magyarázatot meghallgatva vehessünk részt rajta.

–        A szent 3 nap liturgiáinak időpontjai a hátul kitett szóró lapon megtalálhatók és elvihetők.

–        Húsvétvasárnap a 9, 30 –as szentmise után tojáskeresés lesz a gyerekeknek a plébánia kertben.

–        Az egyháztanács jóváhagyásával húsvét után, a vasárnapi szentmisék 9 helyett 11 órakor fognak kezdődni. .

–        Múlt vasárnap a Szentföld javára 110 ezer Ft –t gyűjtöttünk. Köszönjük mindenkinek.

–        A sekrestyében lévő fekete szekrényt szeretnénk méltányos összegért felajánlani.

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük