Idegenvezetés a templomban

Júniustól októberig szombaton 9-11 óráig és 16-17 óráig, valamint vasárnap 16-17 óráig önkénteseink jelen vannak a templomban.
Csoportok számára ettől eltérő időpontban, hétköznapokon is lehetséges a templom bemutatása, amihez  előzetes bejelentkezésüket kérjük Kósa Mónikánál a +320 410 3815 telefonszámon

Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik a nyári időszakban vállalkoznának, hogy megmutatják templomunkat az ideérkezőknek. Egy – egy szombat, vagy vasárnap délelőtt, délután volna vállalható. Jelentkezés Kósa Mónikánál (06 20 410 3815), vagy István atyánál.

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük