2020. március 22 . Közösségünk hirdetései

2020. március 22 . Közösségünk hirdetései

Közösségünk hirdetései

2020. március 22 – én

– Szombaton 18, 30 -kor és vasárnap 8 órakor lesz szentmise a nagymarosi templomban, illetve hétköznap minden nap 18, 30 –kor, mely nem látogatható. A plébánia weboldalán tudunk bekapcsolódni. Vasárnap bármikor megtekinthető lesz. Illetve a Duna Tv -n 9 órakor. is lesz szentmise közvetítés.

– Mindenkinek a lelkiáldozást javaslom.

– Jó szívvel ajánlom a napi szentírás olvasását, zsolozsmát és a keresztút végzését.

– Hétfőtől indul Nagymaroson a telefonos lelkisegély szolgálat, melyet Zebegényiek is nyugodtan hívhatnak a 70/33.95.677 -es számon. 18 – 22 óráig hívható. A Központi Lelkisegély Szolgálat 24 órában a 116-123 -as számon.

– A családi, házastársi ima nagyon fontos ezekben a nehéz időkben. Legyünk kezdeményezők.

– Bármikor, bármilyen szükségben elérhető és hívható vagyok telefonon a 30 /37.57.303 számon.

István atya

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

Megszakítás